ES Gold atölye

ES PIRLANTA

Kuruluş

FİRMAMIZIN TEMELLERİ, 1980 YILINDA RAHMETLİ BABAMIZ CEMALETTİN ERHAN TARAFINDAN PERAKENDE MAĞAZACILIK SEKTÖRÜ İLE HİZMETE BAŞLADI. 1986 YILINDA İSTANBUL DA KUYUMCULUK EĞİTİMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA DEĞERLİ KARDEŞİM CANKORAY ERHAN İLE BİRLİKTE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINA TOPTAN SATIŞ FAALİYETİNDE BULUNMAYA BAŞLADIK.

2000 YILINDA ESGOLD MARKASI TESCİLLENİP BUGÜNKÜ SEVİYESİNE GELDİ. FİRMAMIZ DÜNYA ÇAPINDA KATILIMCILARIN BULUNDUĞU MART FUARINDA KENDİNİ TANITMA FIRSATI BULDU VE İÇ PİYASA YANINDA DIŞ PİYASADA DA HİZMET VERMEYE BAŞLADI.

35 YILI AŞKIN TECRÜBEMİZ İLE ALYANS, PIRLANTA VE 14 AYAR ÇEŞİTLERİ İLE SİZ KIYMETLİ MESLAKTAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.

Vizyonumuz

ESGOLD KUYUMCULUK OLARAK SEKTÖRDE; ALYANS, PIRLANTA VE 14 AYAR ÇEŞİTLERİMİZLE HERZAMAN TAZE KALARAK, İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA YENİLİKLERE ÖNCÜLÜK ETMEYİ HEDEFLİYOR VE BU YÖNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ.

SEKTÖRÜN VE FİRMAMIZIN GELİŞİMİ ADINA TERCİHLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA FİRMAMIZI YENİLİKLERE AÇIK TUTARAK EN İYİ HİZMET KALİTESİ İLE VARLIĞIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ. EN BÜYÜK HEDEFİMİZ SEKTÖRÜMÜZDE TÜRKİYE Yİ DÜNYA ÜLKELERİNE EN İYİ ŞEKİLDE TANITMAKTIR.

Misyonumuz

ALYANS, PIRLANTA VE 14 AYAR ÇEŞİTLERİMİZLE HIZLI BİR ŞEKİLDE BÜYÜMEKTEYİZ. ÖNCELİĞİMİZ İSTEKLERİNİZ VE MEMNUNİYETİNİZDİR.

BUGÜN ATÖLYELERİMİZ, BAYİLERİMİZ VE PERSONELİMİZLE AİLE YAPISI İÇERİSİNDE ÇALIŞARAK HİZMETTE VERİMLİLİĞİ ESAS ALIYORUZ.

GÖZLERİNİZİ ALAMAYACAKSINIZ!

- ES Pırlanta -